Z nieobliczalnym Śmignem!

W ostatni weekend kwietnia bieżącego roku a dokładniej sobotę o godz. 17:00 drużynie ze Zgłobic przyjdzie się zmierzyć z nieprzewidywalnym zespołem KS US Śmigno, który potrafi przegrać z Gromnikiem 7:1 by później zwyciężyć z Bobrownikami 8:0 i Szynwałdem 5:2. Nasz przyszły rywal obecnie zajmuje po 18 kolejkach 7 pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 25 pkt. po :7 zwycięstwach, 4 remisach i 7 porażkach.
W rundzie jesiennej nasze spotkanie było bardzo emocjonujące, które wygraliśmy  3:5, jednak  nie przyszło nam to łatwo!
Patrząc na rezultaty Teamu KS US Śmigno można zauważyć, że jest to drużyna, która strzela bardzo dużo bramek czyli ofensywa świetnie się prezentuje, ale przekłada się to na słabsza grę defensywną patrząc ile bramek zaaplikowali ich przeciwnicy. Reasumując nasz jutrzejszy przeciwnik stawia w lidze na grę ofensywną, a więc zapowiada się bardzo dobre spotkanie z dużą ilością bramek, na które wszystkich serdecznie zapraszamy!