Hit XX kolejki na stadionie w Koszycach Wielkich :)

Nietypowo bo w Piątek ze względu na Święto Pracy tj. 01.05.2015 odbędzie się najważniejszy mecz sezonu a zaraz hit kolejki, w którym zmierzy się lider ze Zgłobic z wiceliderem KS Radlna. Nasz przyszły przeciwnik dzięki 10 zwycięstwom, 5 remisom i 4 porażką z 35 punktowym dorobkiem plasuje się na 2 miejscu w tabeli, tracąc do teamu ze Zgłobic 12 oczek. Jedno jest wiadome, że lider się nie zmieni a jedynie mogą zrobić się roszady w miejscach od 2 do 4. W kwestii awansu z drugiego miejsca wiadome jest, że Radlna potrzebuje tego zwycięstwa nad Nami by po pierwsze utrzymać się na pozycji wicelidera i zdobyć jak najwięcej punktów, gdyż tylko jedna drużyna z najlepszym dorobkiem punktowym awansuje klasę wyżej z 4 grup rozgrywkowych. Jednak zwodnicy LKS Zgłobice pamiętają spotkanie w rundzie Jesiennej gdzie wystąpili bez 5 podstawowych zawodników z powodu kartek jak i kontuzji, by dostać w tym spotkaniu do tego jeszcze 3 czerwone kartki i 8 żółtych, po których zespół Radlnej odniósł pewne zwycięstwo 4:0. Wiele zasługi jednak w tym spotkaniu było arbitra głównego, który nie tolerował twardej męskiej gry oraz bardzo słabego występu naszego zespołu... Reasumując to spotkanie naszym piłkarzom totalnie nie wyszło a do tego jeszcze daliśmy się ponieść nerwom - prowokacji zawodników jak i kibiców, za które w tym spotkaniu zamierzamy się odpłacić pięknym za nadobne! Dla wszystkich piłkarzy ze Zgłobic ten mecz nosi miano najważniejszego meczu w sezonie z powodów wyżej wymienionych jak i myśli awansu, do którego już tak nie wiele brakuje! Wszystkich kibiców jak i sympatyków piłki nożnej na to spotkanie chyba szczególnie nie trzeba zapraszać, gdyż wiadome jest, iż obie ekipy z pewnością będą "gryźć trawę" na stadionie KS Koszyce Wielkie!