Decydującą rundę wiosenną czas zacząć!

Już w najbliższą sobotę tj. 21.03.2015 o godz. 15:00 na stadionie w Koszycach Wielkich usłyszymy pierwszy gwizdek sędziowski rozpoczynający rundę wiosenną o mistrzostwo rozgrywek "A" klasy grupy Tarnowskiej. W tymże pojedynku zmierzy się zespół LKS Zgłobice z LKS Bobry Bobrowniki Małe, które zawsze toczą zacięte pojedynki zaczynające rundę jesienną jak i wiosenną, gdyż zawsze te 1 mecze rozgrywają pomiędzy sobą. O tym, że nie powinno zabraknąć jutro emocji świadczy fakt, iż na początku sezonu 2014/2015 team ze Zgłobic zwyciężył 2:3 po ciężkich bojach na terenie przeciwnika.
Okres przygotowawczy naszego najbliższego rywala niestety nie jest nam znany. Zaś do rundy rozstrzygające miejsce w tabeli ligowej Bobry przystępują z 14 pkt. dzięki, którym zajmują 10 pozycję w tabeli ligowej po: 4 zwycięstwach, 2 remisach i 7 porażkach.
Okres przygotowawczy podopiecznych trenera Brożka z pewnością można udać za udany patrząc na wyniki osiągnięte w meczach towarzyskich, w których nasi zawodnicy zwyciężyli 3 razy i odnieśli 2 porażki gdzie strzelili 15 bramek a 12 stracili, niestety ostatniego sparingu z Ciężkowianką Ciężkowice nie dało się rozegrać z powodu fatalnych warunków atmosferycznych, które uniemożliwiły zmierzenia swoich sił. Bramki w tym czasie zdobywali: Mariusz Grzywa, który strzelił 5 bramek, 3 Bartosz Kawula i po 1: Maciej Jewuła, Tomasz Lasota, Sławomir Ślęzak, Jakub Kuczera, Marcin Okaz . Wyniki spotkań towarzyskich :

• Sokół Borzęcin 4:1 LKS Zgłobice
  • LKS Zgłobice 3:1 Spółdzielca Grabno
  • Tuchovia Tuchów 2:3 LKS Zgłobice
  • LUKS Skrzyszów 1:5 LKS Zgłobice
  • LKS Zgłobice 3:4 Sokół Maszkienice
  • LKS Zgłobice vs Ciężkowianka Ciężkowice - nie odbył się.

Przerwę pomiędzy rundami nasz zespół spędził na fotelu lidera z 29 pkt. po: 9 zwycięstwach, 2 remisach i 2 porażkach.
Wszystkich sympatyków naszej drużyny zapraszamy na stadion do Koszyc Wielkich w sobotnie popołudnie!